SKUPINOVÁ CVIČENÍ – PROSINEC

PONDĚLÍ                                                                                                                       18:00 – 19:00  KRUHÁČ – štíhlá linie (3) Michal                                                               19:00 – 20:00  KRUHÁČ – kondiční (5) Igor                                                              18:15 – 19:45  SPINNING s posilováním (3) Lenka

ÚTERÝ                                                                                                                              16:00 – 17:00  BODYSTYLING  (3) Robert                                                                      17:00 – 18:00  PILATES (3) Robert                                                                                  18:00 – 19:00  POWERJÓGA (3) Robert                                                                    19:00 – 20:00  PEVNÉ TĚLO  (3) Péťa

STŘEDA                                                                                                                          
17:00 – 18:00  BOSU-JUMPING
  (3) Vendy                                                               18:00 – 19:00  TRAMPOLÍNY (3) Vendy                                                                            18:15 – 19:45  SPINNING s posilováním (3) Lenka

ČTVRTEK 
17:00 – 18:00  KRUHÁČ – štíhlá linie (3) Michal                                                            19:00 – 20:00  KRUHÁČ – kondiční (5) Igor                                                              19:00 – 20:00  SPINNING (3) Pepa                                                               

PÁTEK                                                                                                                           18:00 – 19:00  PEVNÉ TĚLO  (3) Péťa                                                                              

SOBOTA
9:00 – 10:00  KRUHÁČ – štíhlá linie (3) Michal                               

NEDĚLE                                                                                                                             19:00 – 20:00  TRAMPOLÍNY  (3) Lenka                                                                          19:00 – 20:00  SPINNING (3) Pepa                                                               

Pravidla: 1. Cvičení se uskuteční pokud 2 hod před začátkem lekce je přihlášen  min.počet účastníků (číslo v závorce). Při zrušení se kredity vrací automaticky a zasíláme informační SMS.
2. Rezervaci na cvičení lze zrušit nejpozději 6 hod před začátkem lekce s vrácením kreditů. Po té již nelze kredity vracet.
3. Rezervaci lze vytvořit přes rezervační systém na našich webových stránkách, telefonicky pokud máte na účtě dostatečný počet kreditů a nebo osobně zaplacením na recepci. Rezervaci nelze vytvořit bez předplacení.
4. Na lekci je možno přijít i bez rezervace, ale na vlastní riziko, že může být již plno nebo naopak lekce je pro malý počet rezervací zrušená.                            
                                                                                                                                            

SOLÁRKO – 7 Kč/min nebo dle ceníku zvýhodněné vstupy.
VOLNÉ CVIČENÍ – 90 Kč jednorázový vstup + ionťák (posilovna, spinning, kardio, trampolíny, tělocvična) nebo dle ceníku permanentky.  

PO-PÁ: 8.00-12.00, 15.00-20.30 hod                                                                                      SO:   8.00-12.00 hod                                                                                                          NE:  dle rozpisu cvičení a tréninků

 PLUSFITNESS  Rokycany, Masarykovo nám.93      20160205 115115 19_small     tel: 777 006 392
WWW.PLUSFITNESS.CZ                                               FACEBOOK.COM/PLUSFITKO

 

NOVINKY

Můžete těšit na nová skupinová cvičení s instruktorkou Petrou. Cvičení probíhají každý úterý a pátek v odpoledních hodinách – viz. rozpis cvičení. Novinky jsou vhodné i pro úplné začátečníky (Petra vždy lekci přizpůsobí dané skupině cvičících).

FIT DANCE

Fit Dance je taneční zábavný fitness program, při kterém se zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je kladen na to, aby si každý lekci maximálně užil a odešel s dobrou náladou. Lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Ve Fit Dance se tančí nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na moderní a fitness hudbu. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě a skvělé hudbě.

TABATA

Tabata je intervalový trénink založený na intenzivních 20 vteřínových úsecích. Poté následuje 10 vteřin zklidnění a odpočinutí. Trénink je vždy individuálně přizpůsoben skupině cvičících.

Tabata výrazně zvyšuje fyzickou kondici, pomáhá spalovat tuky, zpevnit tělo, posiluje kardiovaskulární systém a jako třešnička na dortu přichází rychlé hubnutí (samozřejmě v souladu se správným jídelníčkem).

 PEVNÉ TĚLO

Skupinová lekce „Pevné tělo“ pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu.  
Cvičením se zpevňuje a formuje celé tělo. Dochází také k protažení a posílení. Výhodou je, že trénink je vhodný pro jedince různého věku s různou kondicí, pro začátečníky i zkušené sportovce. Každý cvik má své alternativy. Součástí hodiny je i závěrečný strečink.

Při cvičení se používá různé náčiní – například posilovací gumičky, činky, overbally apod. a nemusíte se učit složité choreografie.

Trénink „Pevné tělo„ zpevňuje a tvaruje postavu, Vaše svaly se díky němu stanou pevnější a pružnější!

FITNESS TRYKY – nová posilovna

Otevřeli jsme nově vybudovanou posilovnu ‚FITNESS TRYKY‘, kde si plnohodnotně procvičíte všechny svalové partie z mnoha úhlú. Vybavení, stroje a činky jsou profi kvality a jsou poskládány tak, aby byl uspokojen i náročný zákazník. Celkový koncept posilovny s vybavením vytvořil vrcholový kulturista a fitness trenér Michal Trykar alias Tryky.

Posilovna se nachází na ploše cca 150 m2 a je rozdělaná do 3 sektorů.                          První část je zaměřená na horní polovinu těla, druhá převážně na nohy a třetí na břicho, nohy(lýtka) a kardio.

SEKTOR 1

SEKTOR 2

SEKTOR 3

Celkem jsme posilovnu vybavili 22 stroji a jednou velkou multifunkční věží, na které může cvičit najednou až 5 lidí.                                                                                 K dispozici Vám bude malý set jednoručních činek 1-10kg /po 1 kg/ a velký set 12,5-50kg /po 2,5kg/ a několik činek s meziváhami. Pro cvičení s činkami můžete využít 3 polohovatelné lavice a jednu rovnou.                                                                            Dále můžete využít obouruční činky 20-50kg a nebo si na EZ osách vytvořit vlastní váhy.                                                                                                                           Velké olympijské osy jsou na 2 stanovištích. Pro bench, mrtvý tah a další cviky je Vám k dispozici cca 600kg v pogumovaných kotoučích různé váhy. Na některých stanovištích se nachází ještě další kotouče, tak aby se nemusely přenášet a zaručili jsme Vám určitý komfort při tréningu.

Samozřejmostí je spousty dalších doplńků a kardio zóna. Využít můžete i spinningovou místnost a tělocvičnu, kde je např. umístěn posilovací systém TRX.

Michal Vám vždy ochotně bude k dispozici, pokud budete mít zájem o individuální tréninky pod odborným dohledem včetně výživového poradenství.

Nově jsme otevřeli i sportovní bar s nabídkou fitness koktejlů, sportovních nápojů a doplňků stravy.

Naším cílem je fitness, kde zákazníci ocení čistotu a příjemnou, klidnou až domácí pohodu. Nabízíme členité prostory s funkčními stroji. Přátelská atmosféra a férové jednání je pro nás samozřejmostí a očekáváme, že každý zákazník bude respektovat pravidla a provozní řád Fitness Tryky. Používání ručníků při cvičení, uklízení činek a kotoučů do stojanů po docvičení a respektování ostatních spolucvičících, považujeme za samozřejmost. Odhazování činek z výšky, nadměrně hlučné chování a používání magnézia při cvičení je u nás zakázáno.

Věříme, že nejenom vybavení, veškeré úpravy interiéru a ozvučení, ale i maximálně vstřícný personál, naplní Vaše očekávání. Těšíme se na všechny přátelské, pohodové a ohleduplné lidičky co si chtějí skvěle zacvičit, vybít přebytečnou energii, uvolnit stres a nebo změnit životní styl, třeba i pod vedením zkušeného fitness trenéra Michala Trykara.

Váš PlusFitness tým

FITNESS TRYKY – ukázka cviků

V naší nové posilovně máme i několik unikátně řešených posilovacích strojů.

1. Dřepovací stroj duo – procvičení stehen nebo lýtek

           2. Kyvadlo – procvičení nohou ze všech možných úhlů

3. Motýlek duo – kombinace cviků na prsa a zadní ramena

4. Předkopávání – zakopávání v atypickém úhlu

 

5. Břicho – stroj na maximalizaci břišáků

 

SOLÁRKO OD 5,20 Kč/min

Nabízíme vertikální turbosolárium LUMINA V class 48V XL High Intensive za skvělou cenu.                                                                                                                              Jednotlivé vstupné 7 Kč/min. Při koupě minutové permanentky již od 5,20 Kč/min.

1 minuta vertikálního turbosolária – jednorázové vstupné 7 Kč/min
Opalovací balíček „Cappuccino“ 100 minut turbosolária 590 Kč
Opalovací balíček „Chocolate“ 250 minut turbosolária 1 390 Kč
Opalovací balíček „Eben“ 500 minut turbosolária 2 590 Kč

Permanentky bez omezení – měsíční 590 Kč, 2 měsíce 890 Kč, 3 měsíce 1 290 Kč, půlroční 1 990 Kč, roční 3 490 Kč.

Pokud chcete garantovat čas bez čekání, kontaktujte nás na tel.777 006 392 nebo emailu info@plusfitness.cz.

20160205 114214 10

Nejsi zrovna Ty náš nový trenér nebo lektor?

Plus fitness Rokycany hledá nové trenéry a instruktory pro skupinová a individuální cvičení a tance!

S novou sezónou hledáme trenérské a instruktorské posily do našeho Plus fitness v Rokycanech. Umíte vést tato cvičení? Flowin, aerobik, kruháče, redukce, různé tance včetně společenských, cvičení s dětmi, těhotenské cvičení, kondiční cvičení, BOSU, spinning, joga? Nebo nějaké další?

Nabízíme hodinovou platbu za cvičení nebo provizní systém. A jako bonus každý trenér a trenérka mají v den kdy u nás vedou skupinové cvičení solárko zdarma! 😉

Kontaktujte nás například emailem na info@plusfitness.cz. Následně upřesníme podmínky spolupráce.

Dále nabízíme prostory a zázemí fitka, které vám můžeme pronajmout a to včetně vybavení a zajištění personálu. Pokud hledáte prostory pro vedení cvičení, kurzů, seminářů, individuálních tréninků, vedení soukromých hodin se svými klienty, zázemí pro vaši taneční skupinu nebo prostory pro nacvičování vašich projektů, kontaktujte nás.