NOVINKY

Od února se můžete těšit na nová skupinová cvičení s instruktorkou Petrou. Cvičení probíhají každý pátek v odpoledních hodinách – viz. rozpis cvičení. Obě novinky jsou vhodné i pro úplné začátečníky (Petra vždy lekci přizpůsobí dané skupině cvičících).

FIT DANCE

Fit Dance je taneční zábavný fitness program, při kterém se zapotíte a dostanete do dobré kondice. Důraz je kladen na to, aby si každý lekci maximálně užil a odešel s dobrou náladou. Lekce je založena na principu přerušovaného kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalou, napomáhá ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla.

Ve Fit Dance se tančí nejrůznější styly. Můžete se těšit zejména na moderní a fitness hudbu. Fit dance se zakládá na jednoduchých variacích, báječné náladě a skvělé hudbě.

TABATA

Tabata je intervalový trénink založený na intenzivních 20 vteřínových úsecích. Poté následuje 10 vteřin zklidnění a odpočinutí. Trénink je vždy individuálně přizpůsoben skupině cvičících.

Tabata výrazně zvyšuje fyzickou kondici, pomáhá spalovat tuky, zpevnit tělo, posiluje kardiovaskulární systém a jako třešnička na dortu přichází rychlé hubnutí (samozřejmě v souladu se správným jídelníčkem).