SKUPINOVÁ CVIČENÍ – ÚNOR

Pondělí

16.45-17.45  TRAMPOLÍNY …Lenka (3)                                                                    18.00-19.00  KRUHÁČ-štíhlá linie … Michal (3)

18.00-19.00  SPINNING …Lenka (3)

Úterý

18.00-19.30  PÁNEVNÍ DNO, INTUITIVNÍ TANEC, MEDITACE …Markét (3)

Středa

16.45-17.45  TRAMPOLÍNY …Lenka (3)                                                                        18.00-19.00  PEVNÉ TĚLO … Péťa (3)

18.00-19.00  SPINNING …Lenka (3)

Čtvrtek

19.00-20.00  KRUHÁČ štíhlá linie … Michal (3)

18.00-19.00  SPINNING …Pepa (3)

Sobota

10.00-11.00  BODYFORMING …Péťa (3)

Neděle

18.00-19.00  PEVNÉ TĚLO …Péťa (3)                                                                          19.00-20.00  TRAMPOLÍNY … Lenka (3)

18.00-19.00  SPINNING …Pepa (3)                                                                                                    

Pravidla: 1. Cvičení se uskuteční pokud 2 hod před začátkem lekce je přihlášen  min.počet účastníků (číslo v závorce). Při zrušení se kredity vrací automaticky a zasíláme informační SMS.
2. Rezervaci na cvičení lze zrušit nejpozději 6 hod před začátkem lekce s vrácením kreditů. Po té již nelze kredity vracet.
3. Rezervaci lze vytvořit přes rezervační systém na našich webových stránkách, telefonicky pokud máte na účtě dostatečný počet kreditů a nebo osobně zaplacením na recepci. Rezervaci nelze vytvořit bez předplacení.
4. Na lekci je možno přijít i bez rezervace, ale na vlastní riziko, že může být již plno nebo naopak lekce je pro malý počet rezervací zrušená.                            
                                                                                                                                            

SKUPINOVÉ CVIČENÍ – 100 Kč nebo dle předplatného v kreditním systému.
VOLNÉ CVIČENÍ – 90 Kč jednorázový vstup (posilovna, spinning, kardio, trampolíny, tělocvična) nebo dle ceníku permanentky.                                

PO-PÁ: 8.00-12.00, 15.00-20.30 hod                                                                                      SO:   8.00-12.00 hod                                                                                                          NE:  dle rozpisu cvičení a tréninků

 PLUSFITNESS  Rokycany, Masarykovo nám.93      20160205 115115 19_small     tel: 777 006 392
WWW.PLUSFITNESS.CZ                                               FACEBOOK.COM/PLUSFITKO

Nové relaxačně meditační cvičení

Cvičení pánevního dna je nenáročná, jemná a přesto velmi účinná série cviků k posílení či povolení (dle potřeby a problému) v oblasti vnitřních svalů pánevní oblasti. Je vhodná pro všechny mladé ženy, maminky, ale i starší ženy, které chtějí zlepšit, navýšit a přirozeně uzdravit svou energii v pánevní oblasti (povolené či příliš ze stresu stažené energie 1 a 2 čakry). Zlešuje vnímání sebe, svého zdravého ženství, sebelásky, sebehodnoty, seběvědomí a vztahů kolem. Je vhodné pro maminky po porodu k rychlejšímu opětovnému posílení vnitřních svalů, uzdravuje inkontinenci-povolení svalů, propad dělohy, zvyšuje plodnost a pravděpodobnost otěhotnění, uzdravuje bolestivou či nepravidelnou menstruaci, zlepšuje kvalitu prožitku intimity v partnerství, uzdravuje frigiditu a promiskuitu do harmonie… První půl hodina bude zaměřená na tyto cviky. Dalši 1,5hod proběhne pod mým vedením a inspirací Intuitivní tanec na různé tempo a žánry hudby k napojení se na svou intuici, vnímání sebe, svého těla a postupně dovolíme proudit samoozdravné spirální energii v těle k dalšímu propuštění a pročištění starých a neproudících bloků do ozdravení a načerpání životní energie k aktivaci všech čaker.Nakonec vše zakončíme v leže meditací pro uzemnění a spojení se s Matičkou Zemí
Těším se na společný prožitek
Markét Agnar

Rychlá odpověď

FITKO 2022

Novinky – skupinová cvičení

PEVNÉ BŘÍŠKO + kardio                                                                                                „Ploché bříško + kardio“ je účinné cvičení, při němž posílíme celý střed těla.
Cviky jsou zaměřené na posílení a zpevnění všech břišních svalů, hlubokých svalů a  zpevnění pánevního dna.
Posilovací série jsou prokládány lehkými kardio cviky, při kterých se spalují tuky.
Závěr lekce je zaměřen na kompenzační a protahovací cvičení, které vede k pevným a štíhlým břišním svalům a rovnému držení těla.
Cvičíme převážně s vlastní váhou těla nebo menšími pomůckami.
Přijďte každou středu od 17 hod ;-)
 SPALOVAČKA                                                                                                              Jedná se o funkční skupinový trénink, který vznikl přímo u nás ve studiu!  Jedná se o dynamický, vysoce energetický trénink, při němž se pravidelně střídá kondiční a silová fáze. Při cviční maximálně zapojujeme a zároveň protahujeme svaly všech partií. Cvičí se na rytmickou hudbu, při níž se pořádně zapotíte, zpevníte postavu, protáhnete svaly, ale také zlepšíte svůj kardiovaskulární systém! Hodina má přesně stanovené fáze a končí vydýcháním, uvolňovacím cvičením a relaxací. 

Chcete se dostat do kondice, rozhýbat své tělo, zesílit a mít štíhlou postavu?          Přijďte ve čtvrtek a v neděli od 18 hod;-)

Posilovna – FITNESS TRYKY

Otevřeli jsme nově vybudovanou posilovnu ‚FITNESS TRYKY‘, kde si plnohodnotně procvičíte všechny svalové partie z mnoha úhlú. Vybavení, stroje a činky jsou profi kvality a jsou poskládány tak, aby byl uspokojen i náročný zákazník. Celkový koncept posilovny s vybavením vytvořil vrcholový kulturista a fitness trenér Michal Trykar alias Tryky.

Posilovna se nachází na ploše cca 150 m2 a je rozdělaná do 3 sektorů.                          První část je zaměřená na horní polovinu těla, druhá převážně na nohy a třetí na břicho, nohy(lýtka) a kardio.

SEKTOR 1

SEKTOR 2

SEKTOR 3

Celkem jsme posilovnu vybavili 22 stroji a jednou velkou multifunkční věží, na které může cvičit najednou až 5 lidí.                                                                                 K dispozici Vám bude malý set jednoručních činek 1-10kg /po 1 kg/ a velký set 12,5-50kg /po 2,5kg/ a několik činek s meziváhami. Pro cvičení s činkami můžete využít 3 polohovatelné lavice a jednu rovnou.                                                                            Dále můžete využít obouruční činky 20-50kg a nebo si na EZ osách vytvořit vlastní váhy.                                                                                                                           Velké olympijské osy jsou na 2 stanovištích. Pro bench, mrtvý tah a další cviky je Vám k dispozici cca 600kg v pogumovaných kotoučích různé váhy. Na některých stanovištích se nachází ještě další kotouče, tak aby se nemusely přenášet a zaručili jsme Vám určitý komfort při tréningu.

Samozřejmostí je spousty dalších doplńků a kardio zóna. Využít můžete i spinningovou místnost a tělocvičnu, kde je např. umístěn posilovací systém TRX.

Michal Vám vždy ochotně bude k dispozici, pokud budete mít zájem o individuální tréninky pod odborným dohledem včetně výživového poradenství.

Nově jsme otevřeli i sportovní bar s nabídkou fitness koktejlů, sportovních nápojů a doplňků stravy.

Naším cílem je fitness, kde zákazníci ocení čistotu a příjemnou, klidnou až domácí pohodu. Nabízíme členité prostory s funkčními stroji. Přátelská atmosféra a férové jednání je pro nás samozřejmostí a očekáváme, že každý zákazník bude respektovat pravidla a provozní řád Fitness Tryky. Používání ručníků při cvičení, uklízení činek a kotoučů do stojanů po docvičení a respektování ostatních spolucvičících, považujeme za samozřejmost. Odhazování činek z výšky, nadměrně hlučné chování a používání magnézia při cvičení je u nás zakázáno.

Věříme, že nejenom vybavení, veškeré úpravy interiéru a ozvučení, ale i maximálně vstřícný personál, naplní Vaše očekávání. Těšíme se na všechny přátelské, pohodové a ohleduplné lidičky co si chtějí skvěle zacvičit, vybít přebytečnou energii, uvolnit stres a nebo změnit životní styl, třeba i pod vedením zkušeného fitness trenéra Michala Trykara.

Váš PlusFitness tým

Nejsi zrovna Ty náš nový trenér nebo lektor?

Plus fitness Rokycany hledá nové trenéry a instruktory pro skupinová a individuální cvičení a tance!

S novou sezónou hledáme trenérské a instruktorské posily do našeho Plus fitness v Rokycanech. Umíte vést tato cvičení? Flowin, aerobik, kruháče, redukce, různé tance včetně společenských, cvičení s dětmi, těhotenské cvičení, kondiční cvičení, BOSU, spinning, joga? Nebo nějaké další?

Nabízíme hodinovou platbu za cvičení nebo provizní systém. A jako bonus každý trenér a trenérka mají v den kdy u nás vedou skupinové cvičení solárko zdarma! 😉

Kontaktujte nás například emailem na info@plusfitness.cz. Následně upřesníme podmínky spolupráce.

Dále nabízíme prostory a zázemí fitka, které vám můžeme pronajmout a to včetně vybavení a zajištění personálu. Pokud hledáte prostory pro vedení cvičení, kurzů, seminářů, individuálních tréninků, vedení soukromých hodin se svými klienty, zázemí pro vaši taneční skupinu nebo prostory pro nacvičování vašich projektů, kontaktujte nás.

 

Každé desáté české dítě bojuje s obezitou nebo nadváhou

12313979_925981837478139_5486130599631486067_nKdyž se podíváte na počty českých dětí trpících kily navíc, možná se vám čísla nebudou zdát tak hrozná. Ale měla by. V průměru je obézních jen deset procent, s věkem tento počet výrazně stoupá. Jen málokdo se problému zbaví. Výsledek? Dvacet procent dospělých, kteří jsou obézní. A dalších skoro třicet procent dospělých s nadváhou.
Schválně se rozhlédněte kolem sebe po ulici. Sledujte zejména dospívající. Mezi štíhlými až extrémně štíhlými jedinci se mnohem více než dříve vyskytují také mladí lidé, kteří mají pět, ale také deset nebo dvacet kilo navíc.

Hlavní příčina? Životní styl jejich vlastní rodiny. Samozřejmě, zmínění teenageři už si do velké míry rozhodují o tom, co budou jíst, sami, ale jsou to jejich rodiče, kteří dávno předtím rozhodli o jejich vztahu k jídlu a pohybu. „
Nechci Vás unavovat statistikou ani Vás strašit riziky, která jsou s tímto stavem spojena.

Nicméně, pokud Vás to zajímá, můžete ve čtení pokračovat na http://www.jitigo.cz/uzitecne-rady/detail/16/2439.html .

A protože nám není tento stav lhostejný, připravili jsme pro Vás v Plusku řadu nových lekcí, do kterých je možné přihlásit teenagery, maminky s dětmi, kurz pro začátečníky, kteří chtějí redukovat svojí váhu, … Konkrétní rozvrh najdete na www.plusfitness.cz nebo přímo v rezervačním systémuhttp://rezervace.plusfitness.cz/sc…/Plusfitness/Plus_fitness