Sportujte maximálně efektivně

Vaše tělo vám může velmi důrazně, např. po neadekvátní námaze, zranění či kolapsu ve vedru, jasně naznačit, že je něco špatně.

Sportovat by člověk nikdy neměl na úkor zdraví. Je třeba tělu dodat adekvátní podporu, která se nám nabízí v podobě toho, co dáme na talíř nebo co si nalejeme do sklenice.

Není těžké zjistit, že správně nastavený harmonogramem stravování a pití, popřípadě ještě podpořený doplňkovou stravou v podobě potravinových doplňků (minerály, vitamíny, stopové prvky, …), podpoří váš výkon, který půjde pomalu nahoru. A že díky tomu objevíte nečekané rezervy.

Jsme připraveni Vám pomoci najít rovnováhu mezi vašimi tělesnými schopnostmi, zděděnými dispozicemi a parametry Vámi vybraných cvičení u nás v PlusFitness na jedné straně a správným složením vašeho jídelníčku na straně druhé.

Nebojte se, nebudeme se pouštět do složitých teorií, v jednodušších případech Vám rádi sami poradíme nebo Vás nasměrujeme na nutriční specialisty ze Světa zdraví, kteří udělají celkovou diagnostiku Vašeho organismu a pomohou Vám tuto rovnováhu nastavit.

Zjistíte, že tento krok stojí za to udělat, protože získáte adekvátní množství energie, Vaše cvičení bude výrazně efektivnější, Váš zdravotní stav se výrazně zlepší.

Jsem přesvědčen o tom, že to stojí za trochu úsilí 🙂

12647397_962172913859031_1535508948282977215_n