V čem je kruhový trénink lepší než jiná cvičení na hubnutí?


Mezi nejčastěji doporučované aktivity pro hubnutí patří různé aerobní aktivity prováděné při mírné až střední zátěži – například běh, rychlá chůze, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, běhání na pásu či šlapání na rotopedu, …

Každá aktivita má svůj přínos. Nicméně výhodou kruhového tréninku je kromě rovnoměrné aerobní zátěže, která je nejlepší na spalování tuků, též postupné zpevňování celé postavy.

Ten, kdo chce shodit nějaké to kilčo, často nebojuje jen s nadváhou, ale též s vlastním vzhledem. V tomto případě pak nadbytečný tuk není jediným problémem. Též ochablé svaly, volná kůže či silnější boky potřebují alespoň drobnou pozornost Emotikona smile.

Jednou z výhod kruhového tréninku je také to, že díky střídání různých cviků se vám podaří během jedné hodiny zapojit téměř všechny svaly vašeho těla. Výsledný efekt aktivace metabolismu je pak výrazně vyšší. Kruhový trénink je tak ideální nástroj k formování (nejenom) ženské postavy.

V Plusku máme různé typy kruhových tréninků – pro začátečníky, pro náctileté, zaměřené na formování postavy, pro redukci váky, … Naši trenéři se snaží ke každému klientovi přistupovat individuálně a tak se nemusíte bát některé cvičení navštívit. Martina i Matěj udělají maximum, aby jste byli spokojení :-). A pokud Vám žádný z aktuálních termínů nevyhovuje, napište nám, zkusíme společně něco vymyslet.

Konkrétní cvičení naleznete v našem rezervačním systému http://rezervace.plusfitness.cz/sc…/Plusfitness/Plus_fitness nebo na našich webových stránkách www.plusfitness.cz


Komentovat na Facebooku
Příspěvek byl publikován v rubrice Rady a návody a jeho autorem je Plusfitness. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.