Jak získat kredity a cvičení zdarma


Jak získat kredity nebo cvičení zdarma?

Existuje několik cest, jak získat kredity nebo cvičení v našem fitness zdarma.

1. První cvičení zdarma

Zaregistrujte se do našeho rezervačního systému a my vám zdarma nabijeme účet prvními 100 kredity, které můžete využít pro zkušební cvičení z nabídky našeho fitness.

2. Kredity zdarma při jejich zakoupení

Zakoupíte si takový objem kreditů, ke kterému již obdržíte jako bonus kredity zdarma. Takto je možné získat až 1000 kreditů zdarma! Více v ceníku nebo speciálních stránkách ke kreditům.

3. Vaše příběhy

Napište nám váš příběh co vám sport dal, vaší cestu k němu, co pro vás sport znamená, zkrátka váš sportovní příběh. Příspěvky odměníme 100 kredity na cvičení. Přidejte k příběhu fotku a máte dalších 100 kreditů k tomu! 🙂

Více v diskusní složce Vaše příběhy.

4. Dárkový voucher

Pokud patříte mezi šťastlivce na které myslí okolí a obdržíte dárkový poukaz, pak je to ideální řešení 🙂

5. Benefitní karta Multisport

S benefitní kartou Multisport můžete zdarma absolvovat každý den jednu sportovní aktivitu u smluvních partnerů. A my mezi ně patříme. Informujte se u svého zaměstnavatele zda karty Multisport pro své zaměstnance nabízí. Pokud ano, rezervujte se na jakékoliv cvičení z nabídky. Pokud ne, zkuste ho přesvědčit aby Multisport začal nabízet. Nebo nás kontaktujte a my se o to pokusíme s vámi 😉

 

6. Máte tu správnou zdravotní pojišťovnu

Některé zdravotní pojišťovny přispívají v rámci svých prevenčních programů na sportovní aktivity pojištěnců. Pokud patříte mezi klienty zjistíte nejlépe dotazem přímo u vašich pojišťoven. Bližší informace jsem pro vás nachystali také na této stránce.