Matěj Šmucr – fitness instruktor


Celý život jsem byl sportovně založen a věnoval se různým sportům. V mládí jsem dělal breakdance a karate. Přes léto jsme jezdili hodně na kole, chodili na pěší túry a v zimě jezdili lyžovat, později na snowboard.

Fitness jsem se začal věnovat začátkem roku 2013, během tohoto roku jsem absolvoval všechny obtížnosti Spartan Race (celkem přes 47 km běhu a přes 62 překážek), překážkový běh. Zároveň jsem začal trénovat box, v roce 2015 jsem absolvoval sérii závodů Predator Race, též jeden z nejtěžších překážkových běhů u nás. Absolvoval jsem během víkendu 2 obtížnosti, 9 km s počtem překážek více jak 20 a 14 km s minimálním počtem 25 překážek. Též jsem vyzkoušel překážkový běh Army Run v centru Šumavy. Od poloviny roku 2015, kdy nám zrušili boxernu, jsem přešel na kickbox, kterému se věnuji dosud.

Cvičení se stalo mojí zálibou a nedokáži si představit být bez něj. Od roku 2014 jsem nabral 15 kg na svalové hmotě a dostal se na 4% tuku v celém těle. Úspěchy v závodech a výsledky na mém tělě mě pohání kupředu a velmi rád se s vámi podělím o své zkušenosti. Přijďte a nebudete litovat.